banner

Met pijn in ons hart nemen we aanstaande zondag (15 maart 2020) veel te vroeg afscheid van het wintersportseizoen. De uitbraak van het Coronavirus brengt zoveel zorgen met zich mee dat de meeste skigebieden hun deuren sluiten. Nadat afgelopen weekend alle skigebieden in Italië gesloten werden, is gisteren ook bekend gemaakt dat ook de skiliften in Oostenrijk en Noorwegen stil komen te staan.

Harde klap voor wintersporters en ondernemers

Een harde klap voor de wintersporters die hun geplande vakantie in het water zien vallen maar ook voor lokale ondernemers die geen inkomsten meer hebben. Wij zijn geraakt door de vroegtijdige beëindiging. Enerzijds vanwege de dreiging en kwetsbaarheid die is ontstaan met de komst van het Coronavirus en anderzijds omdat ons wintersporthart nog lang niet toe was aan afscheid.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Saalbach Hinterglemm (@saalbach_com) op

Pijnlijk afscheid

We hebben ons steeds stilgehouden als het over het Coronavirus ging, omdat het niet ons terrein is. Maar nu kunnen we er niet langer omheen. We gaan nog één dag intens genieten en afscheid nemen van onze favoriete bezigheid: wintersport. En we hopen komende winter weer volop te mogen genieten van al het moois wat de winter in de bergen te bieden heeft.

Met veel plezier skiën in Eben
Pijnlijk afscheid, maar wat hebben we genoten!

Blijf veilig.. er komt altijd een volgende winter

Voor nu wensen we iedereen veel gezondheid, veiligheid en een lange voorpret naar volgend wintersportseizoen. We zullen de komende dagen minder berichten kunnen posten, maar houden jullie uiteraard op de hoogte van interessante nieuwtjes en feiten uit wintersportland. Een ding is namelijk zeker.. het einde van deze winter is de start van de voorbereiding op volgende winter! Heb jij je volgende wintersport al gepland? (Dit zijn de rustige weken voor wintersport in 2021)

Skiën leer je met vallen en opstaan.
Blijf gezond! Er komt altijd een volgende winter.

Winter bedankt!

We sluiten dit bericht graag af met een aantal hoogtepunten van onze winter. Ondanks dat hij bijna een maand korter is dan gepland, hebben we echt met volle teugen genoten. Winter bedankt!

canada
We gingen op droomvakantie naar Canada (skigebied Marmot Basin)
Wintersport Innsbruck: de Olympische pistes van Axamer Lizum
Bezochten een aantal skigebieden in de buur van Innsbruck.
skigebied met Pasen
Onze familievakantie in Stubaital was echt genieten!
Skiën met Pasen in Obertauern
We testten de kindvriendelijke pistes in het sneeuwzekere skigebied Obertauern.
sneeuwschoenwandeling in skigebied Lienz
En gingen sneeuwschoenwandelen in Lienz.
Off piste op de piste.
Er waren heerlijke poeder dagen.
Black Diamond ski's in skilift Stubai
Echt een gave winter!

 

 

0 Commentaren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Eerder verschenen
Review: Sweet Protection skihelm Switcher getest
Ook interessant
Skibril op sterkte, onze ervaring en alternatieven voor brildragers